Dane firmy

http://www.azotciekly.pl/ - Ciekły azot


"Azot Ciekły Polska" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


Leśna 3, 46-024 Łubniany

Tel: 796 444 889

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy http://www.azotciekly.pl/ - Ciekły azot

Data dodania firmy: 2019-02-27

Popularną w dzisiejszych czasach substancją, znajdującą zastosowanie w wielu branżach, jest ciekły azot, który jest otrzymywany podczas skraplania oraz parowania frakcjonującego powietrza atmosferycznego. W ten sposób otrzymana substancja jest obojętna chemicznie, bezbarwna i bezzapachowa.

Po oddzieleniu z powietrza i skropleniu azot posiada bardzo niską temperaturę. Aby nie dopuścić do nadmiernego parowania i szybkich strat cieczy, należy ją przechowywać w specjalnych pojemnikach, zwanych naczyniami Dewara. Zbiorniki te swoją konstrukcją przypominają butlę gazową, posiadają jednak podwójne metalowe ścianki, między którymi występuje przestrzeń będąca próżnią techniczną. 

Niezawodne zbiorniki na płynny azot o pojemności od 10 do 240 litrów są do nabycia m.in. w doświadczonej firmie Azot Ciekły Polska z siedzibą w Łubnianach. Spółka zajmuje się również dostarczaniem ciekłego azotu do zakładów opieki zdrowotnej, laboratoriów, gabinetów rehabilitacyjnych i dermatologicznych, restauracji oraz firm metalurgicznych.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Apteka Urtica


Królowej Jadwigi 12, Kędzierzyn-Koźle

DEPCORE


Powstańców Śląskich 1, Opole