Dane firmy

It konsulting


Audytel S. A.


Ks. I. Skorupki 5, 00-546 Warszawa

Tel: 22 537 5050

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy It konsulting

Data dodania firmy: 2019-04-04

Współcześnie niemal każda firma szeroko korzysta z sieci teleinformatycznej. Komputery są nie tylko bazami danych, ale też narzędziami pracy, dzięki którym można przygotowywać plany, realizować różne projekty i wykonywać wiele innych zadań.

Utrzymanie własnego działu IT, który zajmowałby się doraźnym wsparciem całej tej sieci, z perspektywy większości przedsiębiorstw jest wysoce nieopłacalne. Dlatego też doskonałym rozwiązaniem, szczególnie dla małych i średnich firm, jest IT Konsulting. Dzięki niemu można skorzystać doraźnie z fachowej wiedzy specjalistów, którzy koncentrują się zawodowo na doradztwie w zakresie technologii cyfrowej.

Takich profesjonalistów można znaleźć w firmie Audytel. Mają oni wieloletnie doświadczenie w zakresie consultingu, gwarantując swoim klientom rzetelnie zgromadzone informacje i prezentując rozwiązania, które z perspektywy danego przedsiębiorstwa będą najkorzystniejsze.

By skorzystać z pomocy, jaką oferuje ta firma, wystarczy wejść na ich stronę internetową. Tam też znajduje się obszerna baza informacji, dotycząca zarówno rozwiązań IT, jak i wielu innych.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

SOLID HALE Sp. z o.o.


Młochowska 88, Młochów

Softman S.A.


Okulickiego 5F, Piaseczno

Solispharm Sp. z o. o.


Namysłowska 21, Warszawa