Dane firmy

TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna • Taras kompozytowy


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna


Żwirowa 11, 66-330 Pszczew

Tel: 600 802 002

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna • Taras kompozytowy

Data dodania firmy: 2021-05-31

Tarasy kompozytowe, jakie można zamówić w tej firmie, są połączeniem włókien drzewnych oraz polimerów, co powoduje, że są wysoce trwałe i estetyczne. Coraz częściej zastępują zwykłe deski drewniane, ponieważ są od nich solidniejsze, a ponadto nie wymagają przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych. Deski te pozbawione są też gwoździ i drzazg, dlatego bez obaw można chodzić na nich boso. Odznaczają się znakomitą trwałością, ponieważ są odporne na niskie temperatury, promieniowanie UV oraz działanie porostów.

Zaletą desek kompozytowych jest także niepalność oraz brak konieczności zabezpieczania preparatami ochronnymi. Nie sprawiają one problemów podczas montażu i zapewniają estetyczny wygląd. Taras kompozytowy tworzony z desek firmy TDM Tarasy Drewniane wygląda dobrze nawet po wielu latach. Występują one w kilku odcieniach, które bardzo dobrze komponują się z pobliską ogrodową zielenią.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Duda-Cars S.A.


Balonowa 55, Leszno-Strzyżewice

THINK Sp. z o.o.


Rubież 46, Poznań

Orzeł-Trans


Rolna 26, Dąbrowa