Dane firmy

Akumulator start stop wrocław


Hurtownia Akumulatorów Start&Stop


Przyjaźni 141, 53-030 Wrocław

Tel: 515449515

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Akumulator start stop wrocław

Data dodania firmy: 2021-12-05

Oferta prezentowanej hurtowni jest poszerzana zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym przez klientów. Dlatego też na półki magazynowe trafia wiele nowości z grupy baterii, które są przeznaczone do konkretnych pojazdów lub urządzeń. Jest tak między innymi z różnego rodzaju solarami, które coraz częściej pojawiają się w gospodarstwach domowych. 

Firma ze strony E-akumulatory.pl jest obecna na rynku od wielu lat. W tym czasie nastąpiła prawdziwa rewolucja towarowa. Producenci skupili się na jakości, którą obecnie mogą zaoferować klientom hurtowni. Jeśli masz jakikolwiek problem z doborem pasującej części, to konsultanci chętnie pomogą wybrać optymalny produkt. Akumulatory z wrocławskiej firmy Start Stop podlegają tradycyjnej gwarancji producenta. W niektórych przypadkach czas ochrony może zostać wydłużony po spełnieniu określonych warunków. 

Poszczególne parametry techniczne, opisy, zdjęcia i wymiary znaleźć można w katalogach poszczególnych dostawców. Są one dostępne w sali sprzedażowej lub w formie elektronicznej. 

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

PPPH "JAKBET" Edyta Matuszewska


Wileńska 1, Legnica