Dane firmy

Opieka nad osobami starszymi cennik


Złoty Wiek Seniora


Chmielna 2, 00--02 Warszawa

Tel: 508 763 733

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Opieka nad osobami starszymi cennik

Data dodania firmy: 2022-02-08

Fachowe, wysokiej jakości wsparcie w opiece nad osobą starszą, o zmniejszonej samodzielności, jest z pewnością nieocenione, o czym przekonało się już wielu klientów Agencji opieki Złoty Wiek. Doceniają oni jednakże fakt, że cennik opieki nad osobami starszymi wcale nie jest wygórowany, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że opiekunowie z agencji mogą wykonywać bardzo różne czynności. Ich szczegółowy spis, jak i ceny świadczeń, można znaleźć na stronie online firmy.

Bardzo dogodny jest też fakt, że każdy korzystający może wybrać odpowiednią dla siebie formę opieki i częstotliwość korzystania z niej. Senior w dobrym stanie nie potrzebuje całodobowej opieki, ale na pewno przyda mu się ktoś, kto odwiedzi go dwa razy w tygodniu i pobędzie z nim dwie godziny dziennie, dotrzymując towarzystwa, ale też sprzątając mieszkanie, wychodząc z nim na spacer czy opłacając rachunki.

Firma daje też możliwość rozłożenia płatności za usługi na dogodne dla klientów raty, co dla wielu klientów jest wielkim atutem.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

Softman S.A.


Okulickiego 5F, Piaseczno

Solispharm Sp. z o. o.


Namysłowska 21, Warszawa

BISTROKEN


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Warszawa