Dane firmy

Fale radiowe na twarz wrocław


Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „DAREX” Beata Pastusińska


Zakładowa 18B, 50-231 Wrocław

Tel: +48535664993

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Fale radiowe na twarz wrocław

Data dodania firmy: 2024-03-12

Fale radiowe to jedna z wielu metod stosowanych w zabiegach kosmetycznych, które mają na celu poprawę wyglądu skóry. Procedura ta opiera się na wykorzystaniu energii fal radiowych do stymulacji produkcji kolagenu oraz poprawy elastyczności skóry. Podczas zabiegu specjalistyczne urządzenie emituje fale radiowe na twarz, które przenikają przez warstwy skóry, docierając do głębszych warstw skóry właściwej. Tam energia fali radiowej przekształca się w ciepło, co powoduje kontrolowane podgrzanie tkanek.

Wpływ fali radiowych na skórę ma kilka korzyści. Po pierwsze, pobudzają one procesy regeneracji skóry, co może pomóc w redukcji zmarszczek, blizn, a także poprawie ogólnej tekstury skóry. Dodatkowo, stymulacja produkcji kolagenu może poprawić elastyczność skóry, co przekłada się na jej jędrność i wygląd. Fale radiowe mogą również pomóc w redukcji cellulitu poprzez wygładzenie nierówności skóry.

Zabiegi z wykorzystaniem fal radiowych na twarz są często wybierane przez osoby poszukujące metody odmładzania skóry bez konieczności sięgania po bardziej inwazyjne procedury. Procedura ta jest stosunkowo bezpieczna i nieinwazyjna, co oznacza, że ​​nie wymaga długiej rekonwalescencji ani czasu na rekonwalescencję.

Podczas zabiegu można odczuwać delikatne ciepło na skórze, ale jest to normalne i zazwyczaj tolerowane przez pacjentów. Efekty zabiegu mogą być widoczne po kilku sesjach, ale zazwyczaj zaleca się serię zabiegów, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne firmy z tego samego województwa

PPPH "JAKBET" Edyta Matuszewska


Wileńska 1, Legnica