Dane firmy

Dobry dermatolog


AKTIMEDICA SP. Z O.O.


Bystrzycka 59, 04-928 Warszawa

Tel: 575 665 662

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Krótki opis firmy Dobry dermatolog

Data dodania firmy: 2018-12-19

Dermatologia jest dziedziną medycyny, skupiającą się na chorobach skórnych, obejmujących nie tylko twarz, ale też inne części ciała. Dobry dermatolog, którego znaleźć można w placówce FitMedica, może okazać się niezwykle pomocny w wielu przypadkach. Ma on duże doświadczenie w pracy z najróżniejszymi przypadkami, a do tego dysponuje ogromną wiedzą, dzięki której jest on w stanie świadczyć pomoc na wysokim poziomie.

W przypadku chorób skórnych nie warto czekać do ostatnich chwili lub też odkładać takiej wizyty w nieskończoność. W przeciwnym razie mogą spotkać nas przykre konsekwencje, których lepiej jest unikać. Do dermatologa należy się udać zawsze wtedy, gdy na skórze pojawiają się plamy, cysty, grudki, krostki, trądzik lub też zaczerwienienia niewiadomej przyczyny. Specjalista ten jest w stanie pomóc również w przypadku problemów z włosami.

Dnia 2019-04-25 15:38:15 roular napisał:
W tym centrum medycznym przyjmują doświadczeni specjaliści z dziedziny tj. neurologia, ortopedia czy fizjoterapia. Mnie pomogli dojść do zdrowia po kontuzji, jaka mi się przytrafiła podczas jazdy na rowerze.
Ocena: 5

Inne firmy z tego samego województwa

Softman S.A.


Okulickiego 5F, Piaseczno

Solispharm Sp. z o. o.


Namysłowska 21, Warszawa

BISTROKEN


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48, Warszawa